F.H.U. Patrycja Karaś "Ale Kamień"

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

F.H.U. Patrycja Karaś "Ale Kamień"

2025 laureat konkursu2025 gold2024 laureat konkursu2024 gold2023 laureat konkursu2023 silver2022 laureat konkursu2022 bronze
8.9 (14)
Siedlce, Ujrzanów 257B
O firmie:

Ale Kamień, zlokalizowana w Siedlcach, zajmuje się dostarczaniem szerokiej gamy kamienia naturalnego do zastosowań zarówno w domach, jak i ogrodach. Przedsiębiorstwo działa w branży kamieniarstwa budowlanego oraz pełni funkcję dostawcy kruszywa. Oferta obejmuje różne typy kamienia ogrodowego, na przykład korę kamienną, szpilki ogrodowe, a także grysy, takie jak bazaltowy, granitowy, biała Marianna czy grecki Thasos.

W asortymencie dostępne są również greckie otoczaki naturalne, duże głazy do zaaranżowania ogrodu oraz dekoracyjne szkło ogrodowe. Firma proponuje także kamień ścieżkowy, panele elewacyjne, ozdobne kamienie ścienne oraz mozaiki z marmuru, odpowiadając na wysokie wymagania pod względem estetyki i funkcjonalności. Istotną cechą podmiotu jest rola bezpośredniego importera, co umożliwia utrzymanie konkurencyjnych cen i wysokiej jakości produktów. Dodatkowo, posiadanie własnego transportu pozwala na efektywną i niezawodną realizację dostaw.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
14 5.0 / 5
Data skanowania: 29.07.2025
Siedlce
Ujrzanów 257B

Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj